Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 771-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

771-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

771-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

ЗСУ

Розповідаємо, як пройшов 771-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

Мешканців Запоріжжя почнуть мобілізовувати з 25 років. Закон про зменшення мобілізаційного віку набув чинності сьогодні, 4 квітня.

В листопаді минулого року російські війська нанесли ракетний удар по 128 бригаді в Запорізькій області. За однією з версій, окупанти дізналися про місце базування українських військових через злам месенджерів.

На війні загинув військовий Віталій Шуліка, який народився у селі Преображенка Запорізької області та майже все життя працював на заводі Запоріжсталь. Цього року у червні йому б виповнилося 49 років.

Сьогодні, 4 березня, в Запоріжжі о 10:23 місцеві мешканці чули вибухи. Окупанти обстріляли Широківську громаду, саме ці влучання доносились до обласного центру.