Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На фронті загинув запорізький захисник: без батька залишилися двоє синів

На фронті загинув запорізький захисник: без батька залишилися двоє синів

На фронті загинув запорізький захисник: без батька залишилися двоє синів

Загинув герой

На війні загинув військовий Віталій Шуліка, який народився у селі Преображенка Запорізької області та майже все життя працював на заводі Запоріжсталь. Цього року у червні йому б виповнилося 49 років. У чоловіка залишилося двоє синів та старший брат, який служив в АТО, наразі боронить країну племінник.

Про загибель Віталія кореспондентам Inform.zp.ua повідомили побратими, а згодом підтвердили члени родини.

Як розповідає Олена – подруга дитинства, з якою Віталій спілкувався останні роки – у грудні 2022 року чоловік отримав повістку до військкомату та вже у січні 2023 поїхав на навчання у запорізький батальйон.

Чоловік був на Херсонському та Донецькому напрямках. Влітку минулого року отримав поранення під Авдііївкою та потрапив до лікарні. Після одужання Віталій продовжив служити на Харківському напрямку.

Віталій Шуліка
Віталій Шуліка

Про загибель чоловіка стало відомо 1 квітня цього року. За попередньою інформацією, по українських військових вдарили КАБом. Загинуло троє людей, ще троє військових отримали поранення.

«Віталій був чуйним, сильним, завжди готовий допомогти. Він пішов захищати Україну та потім мріяв придбати житло та жити у Запоріжжі. Хоча до війни планував жити у батьківському домі у селі Преображенка. Проте батьки його вже померли. Старший брат – служив в АТО. На війні наразі племінник. У Віталя залишилося двоє синів», – розповідає Олена.

Віталій Шуліка
Віталій Шуліка

Поховати Віталія Шуліку планують на кладовищі у Комишуваці, дата та час будуть повідомлені згодом.