Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 718-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

718-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

718-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Фото 18 окремої бригади армійської авіації

Розповідаємо, як пройшов 718-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

Позиційні бої тривали на заході Запорізької області в районі Роботино і на захід від Вербового. Російські джерела стверджують про просування.

Запорізького 18-річного військового Антона Мартиненка нагородив президент Володимир Зеленський державною нагородою – медаллю «За військову службу Україні». Хлопець втратив ногу, допомагаючи побратимам.

Люди, які бажають виїхати з території бойових дій, можуть евакуюватися до Львова і Хмельницького із Запоріжжя.

У населених пунктах Пологівського і Запорізького районів 10 лютого сапери ДСНС вилучили і знищили 1 касетний елемент від реактивної системи залпового вогню “Ураган” та залишки протитанкової гранати.

Ще одне укриття відремонтували в запорізькій школі. Цього разу роботи проводили у сховищі гімназії №78. Учні цієї школи тепер можуть навчатися у змішаному форматі.