Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В Запорізькій області знайшли залишки російського “Урагану”

В Запорізькій області знайшли залишки російського “Урагану”

В Запорізькій області знайшли залишки російського “Урагану”

РСЗВ “Ураган”

У населених пунктах Пологівського і Запорізького районів 10 лютого сапери ДСНС вилучили і знищили 1 касетний елемент від реактивної системи залпового вогню “Ураган” та залишки протитанкової гранати.

Про це повідомили в пресслужбі ДСНС в Запорізькій області.

Сапери знайшли касетний елемент від реактивної системи залпового вогню “Ураган” та безпечні залишки протитанкової гранати.

Вибухонебезпечні предмети знищено відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками у спеціально відведеному місці з дотриманням правил безпеки.