Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області тривають позиційні бої в районі Роботиного та Вербового (КАРТА)

У Запорізькій області тривають позиційні бої в районі Роботиного та Вербового (КАРТА)

У Запорізькій області тривають позиційні бої в районі Роботиного та Вербового (КАРТА)

Карта: ISW

Позиційні бої тривали на заході Запорізької області в районі Роботино і на захід від Вербового. Російські джерела стверджують про просування.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Російський мілблогер стверджував, що українські війська просунулися з Камянського (35 км на північний захід від Роботино) і досягли невизначеного успіху в районі Копанів та Роботино.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в окупованому Бердянську 7 лютого зафіксували появу Kapitan Mironov. Ймовірно, судно вивозить з окупованого Півдня України крадене зерно, або ж металобрухт.