Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Бердянську побачили російське судно Kapitan Mironov, що вивозить накрадене зерно (ФОТО)

У Бердянську побачили російське судно Kapitan Mironov, що вивозить накрадене зерно (ФОТО)

У Бердянську побачили російське судно Kapitan Mironov, що вивозить накрадене зерно (ФОТО)

Балкер Kapitan Mironov. Ілюстративне фото

В окупованому Бердянську 7 лютого зафіксували появу Kapitan Mironov. Ймовірно, судно вивозить з окупованого Півдня України крадене зерно, або ж металобрухт.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

В Бердянську появу Kapitan Mironov зафіксовано 7 лютого, разом із ним на причалах знаходяться ще два судна, які не вдалося ідентифікувати. Окрім цього, на супутниковому знімку в акваторії порту можна помітити ще два невідомих об’єкти.

Балкер Kapitan Mironov з Росії помічено у порту окупованого Бердянська
Фото: ЦЖР

За інформацією ЦЖР, Kapitan Mironov вивозить з окупованого Півдня України крадене зерно. Також металобрухт, яким забитий один із причалів.

Раніше в січні цього року на тому ж причалі в Бердянську був помічений балкер Kapitan Yakovlev. Обома суднами володіє російська компанія Shipline Four Ltd.

Ані компанія, ані балкери не знаходяться в санкційних списках ЄС та України. Завдяки цьому обидва судна вільно ходять морями й перевозять крадене українське зерно.


Нагадаємо, що на Запорізькому напрямку окупанти хотіли дронами завдати ударів по позиціях українських військових. Проте прикордонники не дали втілитися їх планам і знищили 10 російських БПЛА.