Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 715-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

715-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

715-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Фото: 22 окрема механізована бригада

Розповідаємо, як пройшов 715-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

На Запорізькому напрямку загинув Богдан Соляник з селища Приазовське. Захисник потрапив під мінометний обстріл.

На окупованій російськими військовими Запорізькій атомній електростанції працює недостатня кількість спеціалістів. Ситуація на ЗАЕС більш напружена, чим раніше.

Житель Запорізької області допомагав окупантам ув’язнювати українців на тимчасово окупованих територіях регіону. СБУ та Нацполіція затримали колаборанта у Львові, де він намагався втекти з країни.

Згідно даних офіційного реєстру, наразі в російському полоні перебуває 1200 мешканців Запорізької області. Проте не офіційно, ця цифра значно більша. 

Сьогодні, 8 лютого, ухвалили рішення про заміну Головнокомандувача Залужного та керівництва ЗСУ. Керувати Збройними Силами буде нова команда. Зокрема, Головнокомандувачем назначили Олександра Сирського.