Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Ухвалили рішення про заміну Залужного та керівництва ЗСУ: хто став новим Головнокомандувачем (ВІДЕО)

Ухвалили рішення про заміну Залужного та керівництва ЗСУ: хто став новим Головнокомандувачем (ВІДЕО)

Ухвалили рішення про заміну Залужного та керівництва ЗСУ: хто став новим Головнокомандувачем (ВІДЕО)

Валерій Залужний

Сьогодні, 8 лютого, ухвалили рішення про заміну Головнокомандувача Залужного та керівництва ЗСУ. Керувати Збройними Силами буде нова команда. Зокрема, Головнокомандувачем назначили Олександра Сирського.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Президент подякував Валерію Залужному за його роботу. Та повідомив, що від сьогодні Головнокомандувачем Збройних Сил України буде генерал-полковник Олександр Сирський.

“Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача. Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції. Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України”, – йдеться в повідомлені Володимира Зеленського.

Також Президент запропонував генералу Валерію Залужному бути й надалі у команді держави.

Відео: Володимир Зеленський

Нагадаємо, запорізька делегація брала участь у бізнес-форумі в Японії. Обговорювали питання співпраці Запоріжжя та країни вранішнього сонця.