Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Про Запоріжжя дізналися в Японії: що обговорили на Японсько-Українському форумі

Про Запоріжжя дізналися в Японії: що обговорили на Японсько-Українському форумі

Про Запоріжжя дізналися в Японії: що обговорили на Японсько-Українському форумі

Ілюстративне фото

Запорізька делегація брала участь у бізнес-форумі в Японії. Обговорювали питання співпраці Запоріжжя та країни вранішнього сонця.

Про це повідомила Запорізька міська рада.

До Японсько-Українського бізнес-форуму, що проходить зараз у Токіо, доєдналася делегація із Запоріжжя.

“Розповіли учасникам заходу, як і чим зараз живе наше козацьке місто, з якими основними викликами стикається та чим саме може зацікавити міжнародних інвесторів”, – пишуть у пресслужбі міськради.

Японські телеканали транслювали форум у прямому етері. Основне питання – можливості взаємовигідної співпраці Запоріжжя та Японії у реалізації низки проєктів. Ініціативи будуть направлені на втілення першочергових потреб та довгострокових перспектив.


Раніше ми писали, що у Запорізькій обласній військовій адміністрації є дві вакантні посади заступників голови. Вже найближчим часом на вакантні місця будуть назначені посадовці.