Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 689-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

689-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

689-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Фото 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

Розповідаємо, як пройшов 689-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

У Запоріжжі продовжують будівництво багатоповерхових будинків, які зруйновані внаслідок російської атаки.

Російські війська нещодавно незначно просунулися вперед на заході Запорізької області.

Екологи побували в чотирьох місцях ракетних влучань у Запоріжжі 8 січня. Вони відібрали проби ґрунту для лабораторних досліджень.

Експертам Міжнародного агентства з атомної енергії росіяни знову відмовили у доступі до реакторних залів енергоблоків №1, №2 та №6 окупованої Запорізької атомної електростанції.

На окупованій Запорізькій АЕС 11 січня відбулася чергова ротація представників моніторингової місії МАГАТЕ.

У Запоріжжі планують перейменувати вулиці, щоб вшанувати пам’ять бердянських юнаків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова, вбитих російськими окупантами.