Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запорізькій міськраді розповіли про хід будівництва зруйнованих будинків

У Запорізькій міськраді розповіли про хід будівництва зруйнованих будинків

У Запорізькій міськраді розповіли про хід будівництва зруйнованих будинків

Дом на Сталеваров, поврежденный ракетными обстрелами. Фото: городской совет

У Запоріжжі продовжують будівництво багатоповерхових будинків, які зруйновані внаслідок російської атаки.

В Запорізькій міськраді повідомили, що в будинку на Сталеварів, 16 вже збудовано стіни зруйнованого під’їзду та внутрішні квартирні перегородки.

Також у під’їзді будинку встановили вікна та накрили гідробар’єром покрівлю. У підвалі, в якому облаштують укриття, тривають штукатурні роботи.

Наступного тижня заплановано монтаж мережі каналізації та електро- і водопостачання, облаштування входу у відновленому під’їзді і укладання металочерепиці.

Щодо ще 3-х будинків:

Соборний, 151. У квартирах відновленого під’їзду тривають внутрішні роботи. Продовжується встановлення архітектурних елементів та реконструкція фасаду.

Кияшка, 22. У квартирах та під’їздах виконуються штукатурні та шпаклювальні роботи, завершується заміна мереж водопостачання. Заплановано виконати заміну каналізаційних випусків.

Зестафонська, 10. Підрядник працює над усуненням невеликих зауважень, які мешканці квартир відбудованого підʼїзду висловили під час огляду своїх відремонтованих осель. Наступного тижня продовжиться облаштування входів до під’їздів.

Раніше Inform.zp.ua писав, що у Запоріжжі відбудову багатоповерхівки за адресою Зестафонська, 10 мали завершити 31 грудня 2023 року. Проте забудовник не встиг, тому терміни завершення робіт змінилися.