Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 851-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

851-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

851-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

Як минув 851-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Журналісти Inform.zp.ua зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні, 23 червня.

  • У лікарні помер енергетик, поранений під час ворожої атаки на енергетичний об’єкт у Запорізькому районі. У померлого енергетика залишилися дружина та 9-річний син.
  • Нещодавно на Запорізькому напрямку українські прикордонники знищили систему радіоелектронної боротьби (РЕБ) російських окупантів за допомогою вуличних скидів.
  • На електронній системі публічних закупівель Prozorro розмістили оголошення про продаж бронзової скульптури В.І. Леніна, яку демонтували в Запоріжжі ще 8 років тому. Кошти з продажу пам’ятника планують направити на потреби захисників та захисниць на Запорізькому напрямку.
  • 19 червня у Запорізькій області російські окупаційні війська здійснили обстріл медичного екіпажу. Під час ворожої атаки загинув санітар відділення передових хірургічних груп, молодший сержант Борис Валерійович Данилович. Мешканців Запоріжжя та Запорізької області просять за можливості допомогти сім’ї загиблого медика.
  • Служба безпеки України (СБУ) заочно повідомила про підозру так званому очільнику окупаційної адміністрації тимчасово окупованої частини Запорізької області Євгену Балицькому у новому кримінальному провадженні.
  • Сьогодні, 23 червня, російські окупаційні війська обстріляли село Верхня Терса Пологівського району. Під час атаки постраждала місцева мешканка. Її доставили до лікарні.
  • З 26 червня по 18 липня у Запоріжжі відбудуться слухання щодо об’єднання закладів освіти у формі електронного опитування на офіційному вебсайті Запорізької міської ради, на вебплатформі “Єдина платформа місцевої електронної демократії”.