Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни обстріляли село в Запорізькій області: постраждала жінка

Росіяни обстріляли село в Запорізькій області: постраждала жінка

Росіяни обстріляли село в Запорізькій області: постраждала жінка

Фотоілюстрація/Иллюстрация

Сьогодні, 23 червня, російські окупаційні війська обстріляли село Верхня Терса Пологівського району. Під час атаки постраждала місцева мешканка.

Про це повідомляє голова ЗОВА Іван Федоров на своєму телеграм-каналі.

У момент обстрілу 87-річна жінка поралася на подвір’ї свого будинку. Її доставили до лікарні з осколковими пораненнями ніг.

Нагадаємо, що вночі росіяни знову атакували Запорізьку область, поціливши в об’єкт енергетичної інфраструктури. На місці вибуху сталася пожежа, було пошкоджено обладнання.

Внаслідок чого постраждали двоє енергетиків. 38-річного чоловіка доставили до лікарні у тяжкому стані, а його 50-річний колега перебуває в медичному закладі у стані середньої тяжкості з осколковими пораненнями.

Сьогодні Федоров повідомив, що один з постраждалих енергетиків помер у лікарні. У померлого енергетика залишилися дружина та 9-річний син.