Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 844-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

844-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

844-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 844-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.

Сьогодні, 16 червня, у другий і останній день Глобального саміту миру у Швейцарії країни-учасниці ухвалять спільне комюніке щодо завершення війни в Україні. Одним з пунктів буде повернення ЗАЕС під контроль України.

Документальний фільм Енергоатома про Енергодар став лауреатом V Рівненського міжнародного кінофестивалю “Місто мрії”. Стрічка посіла друге місце.

На Запорізькому напрямку продовжуються позиційні бої. Водночас аналітики кажуть, що українське військо має перевагу в безпілотниках.

Протягом доби на Півдні кількість особового складу росіян зменшилася на 93 особи. На південних напрямках окупанти втратили 16 одиниць техніки.

Військові російської армії щодня гатять з різного виду озброєння по населеним пунктам Гуляйпільської громади. За останні півтора місяця окупанти посилили атаки FPV-дронами.