Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Погода у Запоріжжі: чи будуть дощі

Погода у Запоріжжі: чи будуть дощі

Погода у Запоріжжі: чи будуть дощі

Ілюстративне фото

Сьогодні, 14 червня, в Україні знову поновляться дощі. Щоправда, вони не захоплять східних областей країни і максимально термоментри покажуть більше +30 градусів.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

“У пʼятницю в Україні переважатиме свіже комфортне повітря із денною температурою +20….+26 градусів, на заході місцями +18…+20 градусів. У східній частині та на південному сході буде вище, +27….+31 градусів”, – розповіла вона.

Короткочасні дощі з грозами знову відновляться і охоплять більшу частину України, окрім східних областей.

Вихідними інтенсивні дощі ймовірні у східній частині України. Спека відновиться із понеділка, 17 червня.

Нагадаємо, що деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.