Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Погода у Запоріжжі: про що попереджають синоптики

Погода у Запоріжжі: про що попереджають синоптики

Погода у Запоріжжі: про що попереджають синоптики

Фото Inform.zp.ua

Сьогодні, 13 червня, температура повітря на заході та півночі України +18 +23 градуси, у центрі +23 +27.

Про це повідомляє синоптикиня Наталка Діденко.

У південній частині +27 +30 градусів, але на Одещині вже +22 +25 градусів.

У східних областях також спеку трохи попустить, завтра вдень +26 +30 градусів.

Дощі з грозами пройдуть у західних областях, на Одещині, Миколаївщині. Найближчої ночі ще також подощить через присутність циклону на Чернігівщині, Сумщині, в східних областях. Все, що не ввійшло у цей перелік – без опадів.

З найближчого понеділка відновиться спека.

Нагадаємо, що деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.