Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Регіна Харченко відвідає конференцію з відновлення України у Берліні

Регіна Харченко відвідає конференцію з відновлення України у Берліні

Регіна Харченко відвідає конференцію з відновлення України у Берліні

Секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко

Виконавчий комітет Запорізької міської ради затвердив відрядження секретаря міськради Регіни Харченко до Берліна (Німеччина) для участі у Конференції з питань відновлення України.

Згідно з рішенням №393, Харченко перебуватиме у відрядженні з 8 по 15 червня 2024 року. Загалом воно триватиме 8 календарних днів, разом з перетином кордону Польщі.

Запрошення на конференцію надійшло від Міністерства закордонних справ Німеччини, Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, Міністерства економіки України та Міністерства закордонних справ України.

Витрати на проживання у Берліні, а також проїзд з Києва до Берліна і назад покриють організатори заходу. Міський бюджет профінансує інші витрати на відрядження згідно із затвердженим кошторисом.

Кошторис включає витрати на проїзд залізничним транспортом Запоріжжя-Київ-Запоріжжя (4200 грн), добові в Україні (1200 грн), добові в Польщі та Німеччині (9424,92 грн), а також медичне страхування (815 грн). Загальна сума відрядження становить 16471,62 грн.

Автор: Артур Гребенюк


Нагадаємо, Запоріжжя та австрійське місто Лінц підписали план дій на два роки. Протягом 2024-2025 року міста будуть співпрацювати у різних сферах: освіта, культура, бізнес тощо.

Запорізька делегація брала участь у бізнес-форумі в Японії. Обговорювали питання співпраці Запоріжжя та країни вранішнього сонця.

У Німеччині з 2024 року соцвиплати для всіх біженців будуть скорочені. Окрім цього влада вимагає від українців працевлаштування.