Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 837-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

837-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

837-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 837-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

Російські джерела пишуть про просування на Запорізькому напрямку біля Роботиного та Малої Токмачки. Однак американські аналітики вважають ці заяви недостовірними та не має візуальних підтверджень.

Ситуація на Запорізькому напрямку 8 червня
Запорізький напрямок. Карта: ISW

В Запоріжжі тимчасово не буде курсувати електричка № 6495 “Запоріжжя-2 – Марганець”. Такі зміни ввели, щоб обмежити споживання електроенергії.

Вночі на Запорізькому напрямку прикордонники виявили вогневі позиції окупантів. Українські бійці завдали ударів, які призвели до загоряння.

З 18 червня у застосунку Резерв+ з’явиться QR-код. Він зробить інформацію з резерву офіційною та рівною до паперового документу.