Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » В Запоріжжі не буде курсувати потяг: Укрзалізниця назвала причину

В Запоріжжі не буде курсувати потяг: Укрзалізниця назвала причину

В Запоріжжі не буде курсувати потяг: Укрзалізниця назвала причину

Фото: Укрзалізниця

В Запоріжжі тимчасово не буде курсувати електричка № 6495 “Запоріжжя-2 – Марганець”. Такі зміни ввели, щоб обмежити споживання електроенергії.

Про це повідомляє громадський транспорт Запоріжжя “EaseWay” та Укрзалізниця.

В Запоріжжі з 6 червня тимчасово не буде курсувати електричка № 6495 “Запоріжжя-2 – Марганець”. Водночас для пасажирів буде працювати електричка № 6075 “Запоріжжя-2 – Марганець”, який відправляється о 16:10.

“Враховуючи відсутність електропоїзда у піковий час, навантаження ляже на міський транспорт, який теж працює з омбеженнями”, – йдеться в повідомлені EaseWay.

В Укрзалізниці такі зміни пов’язують з економією електроенергії. Впродовж червня тимчасово зміняться графіки 74 приміських електропоїздів по всій Україні.

“Тобто деякі поїзди тимчасово не будуть курсувати, а деякі змінять періодичність або їм буде обмежено маршрут. Але Укрзалізниця докладе максимальних зусиль, щоб зберегти залізничне сполучення між усіма населеними пунктами. Перші зміни в розкладі відбулися вже з 7 червня на окремих напрямках Львівської та Придніпровської залізниць. Пізніше відповідні зміни будуть запроваджені на Південно-Західній та Південній залізницях”, – йдеться в повідомлені.


Раніше ми писали, що проїзд у трамваях та тролейбусах Запоріжжя стане платним і коштуватиме 10 гривень. Платний проїзд буде з 10 червня.

5 червня в Запоріжжі відкрили рух греблею ДніпроГЕС. Однак проїзд відкритий для легкових автівок та маршруток зі швидкістю 30 км/год.

Сьогодні, 9 червня, в Запоріжжі та області будуть погодинні відключення світла. Вони торкнуться третьої черги з 20:00 до 22:00.

Для потягів 48/47 Запоріжжя-Ужгород додали нічний рейс. Новий розклад швидкісних потягів набув чинності 2 березня.

У новому графіку руху поїздів на 2024 рік з’явилися нові рейси в Запоріжжі. Нові сполучення залізничного руху між Запоріжжям та Одесою та Запоріжжя – Чернівці.