Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі виявили відхилення у питній воді

У Запоріжжі виявили відхилення у питній воді

У Запоріжжі виявили відхилення у питній воді

Водопостачання

Моніторингові дослідження питної води виявили відхилення від норм у пробах із Запоріжжя і Запорізького району. 

Про це повідомляє Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

У Центрі дослідили 10 проб питної води на мікробіологічні і санітарно-хімічні показники. У Запоріжжі зафіксували невідповідність нормам за показником “тригалогенметани” (побічний продукт хлорування води) у пробі, яку взяли у Дніпровському районі.

У Біленькому Запорізького району на насосній станції держпідприємства “БВК 99” виявили відхилення за показником “загальні коліформи”.

Нагадаємо, що деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.