Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 833-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

833-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

833-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Фото: 56 ОМПБр

Як минув 833-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

На Запорізькому напрямку продовжуються бої біля Роботиного, Малої Токмачки та Вербового. Водночас значних змін на цій ділянці фронту аналітики не спостерігали.

Українські захисники мають перевагу в техніці на Запорізькому напрямку
Запорізький напрямок. Карта: ISW

У Запоріжжі планують збудувати 11 укриттів в школах до початку нового навчального року. На будівництво громаді виділять 3 млн доларів.

Україна забрала в дохід держави майно гауляйтера Запоріжжя Євгена Балицького на понад 120 млн грн. Також націоналізували активи його рідних.

Сьогодні, 5 червня, депутати ухвалили на сесії Запорізької міської ради рішення про продаж пам’ятника Леніну. Вперше з 2016 року монумент виставлять на аукціон за 10-15 млн гривень.

У Запоріжжі продадуть пам'ятник Леніну за 15 млн гривень
Знесений пам’ятник Леніну в Запоріжжі. Фото: Регіна Харченко

Сьогодні, 5 червня, відбулася сесія Запорізької міської ради. Ухвалили рішення про передачу на потреби ЗСУ 100 млн гривень.