Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Платний проїзд в трамваях, знесення кіосків, оборона: які рішення прийняли на засіданні Запорізької міськради

Платний проїзд в трамваях, знесення кіосків, оборона: які рішення прийняли на засіданні Запорізької міськради

Платний проїзд в трамваях, знесення кіосків, оборона: які рішення прийняли на засіданні Запорізької міськради

Секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко

Сьогодні, 4 червня, відбулося засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради. Посадовці ухвалили рішення у сфері транспорту, благоустрою, пільги тощо.

Про це повідомила секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко.

На сьогоднішньому засіданні виконкому Запорізької міської ради ухвалили такі рішення:

  • Платний проїзд в комунальний громадський транспорт. Вартість проїзду буде – 10 грн. Для пільгових категорій безоплатно.
  • Встановлено розмір плати та встановлення пільг на навчання учнів мистецьких шкіл міста Запоріжжя на 2024-2025 навчальний рік.
  • Демонтаж 22 кіосків, які працюють без дозволу.

“Також винесли на завтрашню сесію важливі питання. Зокрема фінансування програми обороноздатності, облаштування укритів і захисних споруд, ремонту міських доріг і тротуарів, програми соцзахисту наших людей. Працюємо далі!”, – йдеться в повідомлені.


Раніше ми вже писали, що у Запоріжжі планують повернути платний проїзд в трамваях та тролейбусах. Так проїзд в громадському транспорті (трамваї, тролейбуси та автобуси) – буде коштувати 10 грн.

Робоча група з благоустрою Запоріжжя на засіданні запропонувала на проспекті Соборному прибрати МАФи та зовнішню рекламу. Ці зміни відбудуться в рамках проєкту “Європейський проспект”.

Фахівці “Зеленбуд” упорядковують одну з найбільших міських клумб Запоріжжя на Алеї Бойової Слави. До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні тут буде висаджено 14 тисяч квітів.

Комунальники привели до ладу міські пляжі Запоріжжя. В місті продовжує діяти заборона на купання, тому пляжі офіційно не відкриті для відпочинку.

Нагадаємо, у Запоріжжі планують привести до ладу 79 парків та скверів. Також в місті ввімкнуть 8 фонтанів. До сезону відпочинку підготують три міські пляжі.