Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 831-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

831-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

831-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 831-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

У Запоріжжі на позачерговій сесії міської ради ухвалили рішення про будівництво багатоквартирного будинку для військових.

На Запорізькому напрямку українські бійці виявили укріплені позиції окупантів. Туди відправили наземний дрон-камікадзе із вибуховим зарядом.

Після російського обстрілу Запоріжжя 1 червня ушкоджень зазнала Дніпровська ГЕС. Наразі фахівці оцінюють ситуацію на станції як складну.

За 1 та 2 червня російські війська завдали 801 удар по Запоріжжю та області. Постраждала критична інфраструктура, житлові будинки, транспорт та школи.

Капітан поліції Іван Іщенко, лейтенанти Олексій Лемешко та Артем Ткаченко отримали відзнаки Президента посмертно. Нагороди передали рідним загиблих.