Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі зацвіла «Квітка миру»

У Запоріжжі зацвіла «Квітка миру»

У Запоріжжі зацвіла «Квітка миру»

Квіти у Запоріжжі

Працівники комунального підприємства «Титан» з волонтерами працювали над великою клумбою у запорізькому ландшафтному парку «Вознесенівський». Тепер у Запоріжжі є своя «Квітка миру».

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

– До нас звернулись представники благодійного фонду з пропозицією прикрасити квітами клумбу у цьому парку. Ми з радістю привітали таку ініціативу і «титанівці» почали готували ґрунт для висадки квітів. А зараз працюємо тут однією командою, – розповіла заступниця директора КП «Титан» Олена Петрик.

Квіти у Запоріжжі
Квіти у Запоріжжі

Ця акція – перша «квіткова» благодійність фонду «Джерело єдності».

– Ми розробили дизайн рослинної композиції «Квітка миру», бо діти – це наші квіти, і ми дуже хочемо щоб вони жили у мирному Запоріжжі. А «титанівці» допомогли втілити наш задум, – відзначив директор запорізького благодійного фонду «Джерело єдності» Андрій Омельчак.

Загалом «Квітка миру» складається з 4,5 тисяч рослин. Це петунії, цинерарії, газанії.

Квіти у Запоріжжі
Квіти у Запоріжжі

Спільна робота з комунальниками надихнула волонтерів прикрасити квітами й інші запорізькі парки.

Нагадаємо, що деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.