Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 828-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

828-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

828-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ. Фото: Генштаб

Як минув 828-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

В західній частині Запорізької області тривають позиційні бої в районі Роботиного, Вербового, Малої Токмачки і Малих Щербаків. Підтверджених змін на Запорізькому напрямку не зафіксовано.

Сьогодні, 31 травня, вночі російські війська завдали комбінованої атаки по Україні. Чотири безпілотники “Shahed-131/136” знищили в межах декількох областей, зокрема Запорізької.

Україна повернула 212 полеглих захисників, які захищали різні напрямки, зокрема Запорізький. Тіла воїнів будуть ідентифіковані та передані рідним для поховання.

На Запорізькому напрямку окупаційні війська роблять спроби штурмів малими піхотними групами. Росіяни зосередилися біля Вербового та рухаються в сторону Малої Токмачки.

Сьогодні, 31 травня, Україна повернула з полону 75 полонених. Серед них військові ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники та цивільні.

У Запоріжжі нагородили військових тактичної групи “Січ”. Вони боронять різні ділянки на Запорізькому напрямку.