Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запорізькій області на водоймах загинули чотири людини

У Запорізькій області на водоймах загинули чотири людини

У Запорізькій області на водоймах загинули чотири людини

тонуть утонул вода пляж спасатели ГСЧС река ставок пруд

З початку цього року на території Запорізької області зафіксовані випадки загибелі людей на воді. 

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Запорізькій області.

У 2023 році на підконтрольних територіях Запорізької області на воді загинули 14 людей. Серед загиблих одна дитина.

Більшість випадків у літній період сталися на території Запорізького району. Цьогоріч у Запорізькій області на водоймах загинули чотири особи. 

Нагадаємо, діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі буде безкоштовне.

Раніше ми писали, що оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.