Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Репортаж » У Запоріжжі чистять берег та дно Дніпра: чи можна буде купатися влітку

У Запоріжжі чистять берег та дно Дніпра: чи можна буде купатися влітку

У Запоріжжі чистять берег та дно Дніпра: чи можна буде купатися влітку

Річку Дніпро чистять у Запоріжжі

У Запоріжжі фахівці рятувально-водолазної служби обстежують та розчищають дно Дніпра на міських пляжах.  Спеціалісти чистять дно на глибині до двох метрів.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Зазвичай з річки витягають скло, каміння, скати, скляні та пластикові пляшки. Ці підводні знахідки можуть бути небезпечними, особливо нині, коли через підрив Каховської ГЕС суттєво змінилось русло Дніпра.

Річку Дніпро чистять у Запоріжжі
Річку Дніпро чистять у Запоріжжі

Запоріжцям нагадують, що цього року, як і раніше, купання на міських пляжах заборонене. Рятувальники наголошують, що, в першу чергу, це небезпечно.

– Бувало й таке, що навіть доводилось рятувати на березі. Коли вода відступає, оголюються замулені ділянки, в які люди потрапляють та не можуть вибратися самостійно. Доводиться рятувальникам їх витягати, навіть не перебуваючи у воді, – розповів водолаз-інструктор з легководолазної справи запорізької міської рятувально-водолазної служби Андрій Бажинський.   

Попри заборону купання, влітку на офіційних міських пляжах розгорнуть традиційні рятувальні пости.  

Річку Дніпро чистять у Запоріжжі
Річку Дніпро чистять у Запоріжжі

Нагадаємо, діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі буде безкоштовне.

Раніше ми писали, що оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.