Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » На Запоріжжі зробили живий коридор для прощання із захисником України

На Запоріжжі зробили живий коридор для прощання із захисником України

У селі Соколівка Запорізької області попрощались із полеглим українським захисником Сергієм Востріковим. Чоловік загинув другого квітня 2022 року під час оборони Маріуполя.

Про це повідомила в Михайлівська сільська рада.

Сьогодні, 26 травня, в Соколівці Запорізької область попрощались із полеглим українським захисником Сергієм Востріковим. В пам’ять про воїна місцевих мешканців закликали створити живий коридор. Сергій загинув під час оборони Маріуполя 2 квітня 2022 року.

“Просимо жителів гідно зустріти нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами та провести його в останню дорогу! Слава Герою! Вічна пам’ять!”, – йдеться в повідомлені.


Як ми писали раніше, військові 65 окремої механізованої бригади, які захищають Запорізький напрямок, створили петицію про присвоєння звання Герой України своєму побратиму. Максим Отінов на псевдо “Тор” загинув 24 березня 2024 року під час виконання бойового завдання у селі Роботине.

На сайті Офісу президента з’явилася петиція з проханням присвоїти звання Герой України (посмертно) військовому родом із Запоріжжя, солдату 15 бригади оперативного призначення Національної гвардії України імені лейтенанта Богдана Завади Володимиру Цісельському.

Військовослужбовцю 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» просять присвоїти Сергію Похмельних почесне звання Героя України (посмертно).

Бойовий медик 128 ОГШБр Богдан Магаляс служить на Запорізькому напрямку. Військовий отримав звання Героя України та орден особисто від Президента України.