Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Евакуація із прифронтових громад Запорізької області: скільки людей виїхало за тиждень

Евакуація із прифронтових громад Запорізької області: скільки людей виїхало за тиждень

Евакуація із прифронтових громад Запорізької області: скільки людей виїхало за тиждень

Фото: Нацполіція Запоріжжя

В прифронтових населених пунктах Запорізької області продовжується евакуація населення. За минулий тиждень евакуювали 6 людей.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

За словами посадовця, з прифронтових громад все менше людей погоджується на евакуацію. За останній тиждень на більш безпечні території виїхали 6 людей.

“Здебільшого погоджуються на евакуацію літні люди, маломобільні люди. Але ми готові евакуювати всіх бажаючих для того, щоб перемістити їх в більш безпечні місця”, – каже Іван Федоров.

Неподалік лінії фронту  працюють евакуаційні групи Нацполіції. Вони допомагають з виїздом мешканцям прифронтових населених пунктів.

Звернутися можна телефоном:

  • для жителів Пологівського району: 050 272 72 76;
  • для жителів Василівського району: 097 826 20 02.

Нагадаємо, що триває евакуація родин з прифронтових міст Запорізької області. Дві сім’ї, в яких виховується шестеро дітей, через постійні обстріли були змушені фактично жити у підвалі. Поліцейські вивезли їх з-під вогню до Запоріжжя.

З захопленої території Запорізької області вдалось повернути на підконтрольну Україні територію 17-річного хлопця-сироту.

Без світла, води та газу залишається 50 населених пунктів Запорізької області. Мешканців прифронтових територій закликають виїжджати подалі від постійних обстрілів.

На підконтрольні Україні території вдалося повернути ще одну дитину, яка 2 роки пробула в окупації у запорізькому селі. 5-річного Максима вдалося повернути зусиллями громадської спілки “Українська мережа за права дитини” та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.