Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Евакуація триває: запорізькі поліцейські вивезли багатодітні родини з Приморського

Евакуація триває: запорізькі поліцейські вивезли багатодітні родини з Приморського

Евакуація триває: запорізькі поліцейські вивезли багатодітні родини з Приморського

Фото Нацполіції

Триває евакуація родин з прифронтових міст Запорізької області. Дві сім’ї, в яких виховується шестеро дітей, через постійні обстріли були змушені фактично жити у підвалі. Поліцейські вивезли їх з-під вогню до Запоріжжя.

Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції у Запорізькій області.

Щодня внаслідок атак травмуються мирні жителі, руйнуються їх оселі, нищиться майно. Мешканцям області доводиться ховатися по підвалах та жити у нелюдських умовах.

Рідні сестри Надія та Тетяна родом із Приморського, що на Запоріжжі. Пів року майже щодня правоохоронці вмовляли родини виїхати до безпечного місця.

Коли вже залишатися стало нестерпно, сім’ї звернулися за допомогою до евакуаційної групи поліції.

Правоохоронці Запоріжжя закликають людей евакуюватися до більш безпечних населених пунктів. Евакуація триває.

Нагадаємо, за минулу добу російські військові завдали 476 ударів по 13 населених пунктів Запорізької області. Є руйнування.