Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Іван Федоров закликав мешканців прифронтових населених пунктів виїжджати

Іван Федоров закликав мешканців прифронтових населених пунктів виїжджати

Іван Федоров закликав мешканців прифронтових населених пунктів виїжджати

Фото: Нацполіція Запоріжжя

Без світла, води та газу залишається 50 населених пунктів Запорізької області. Мешканців прифронтових територій закликають виїжджати подалі від постійних обстрілів.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

На прифронтових територіях Запорізької області мешканці залишають під постійними обстрілами, без світла, води та газу. В таких умовах живуть близько 10 тисяч українців.

“Забезпечуємо людей необхідним, завдяки нашим міжнародним партнерам. Вони надають продукти, медикаменти, насоси для свердловин. Дякую Укрпошті за доставку пенсій та виплат у найгарячіші точки області”, – пише Іван Федоров.

Жителів прифронтових громад закликають виїжджати на більш безпечні території. За словами очільника ЗОВА, з початку травня евакуювали 6 людей.

“Закликаю усіх виїжджати. Постійно надаємо допомогу у евакуації”, – йдеться в повідомлені.


Як ми писали раніше, дітей-сиріт із Запорізької області евакуювали через воєнні дії на Львівщину. Там діти різного віку знайшли прихисток в дитячому закладі.

На підконтрольні Україні території вдалося повернути ще одну дитину, яка 2 роки пробула в окупації у запорізькому селі. 5-річного Максима вдалося повернути зусиллями громадської спілки “Українська мережа за права дитини” та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

З прифронтових територій Запорізької області за березень було евакуйовано 30 людей. Наразі не проводиться обов’язкова евакуація. А найбільше охочих покинути прифронтові території припало саме на першу декаду березня, коли росіяни значно активізували обстріли.