Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Трьох дітей-сиріт із Запорізької області евакуювали до Львова (ФОТО)

Трьох дітей-сиріт із Запорізької області евакуювали до Львова (ФОТО)

Трьох дітей-сиріт із Запорізької області евакуювали до Львова (ФОТО)

Фото: ЛОВА

Дітей-сиріт із Запорізької області евакуювали через воєнні дії на Львівщину. Там діти різного віку знайшли прихисток в дитячому закладі.

Про це повідомили в Львівській ОВА.

Дітей під час евакуації на Львівщину супроводжували дорослі. Трьох дітей-сиріт віком від 7 до 13 років поселили в дитячому закладі.

Дітей із Запорізької області евакуювали до Львову
Фото: ЛОВА

Станом на сьогодні в 17 закладах Львівської області перебувають 304 евакуйовані дитини.


Нагадаємо, що з окупованої частини Запорізької та Донецької областей на підконтрольну Україні територію виїхали три родини з дітьми. Серед них сім’я з трирічним малюком, яка мешкала в окупованому Енергодарі.