Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 821-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

821-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

821-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 821-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 24 травня.

Російські війська здійснюють 400-450 обстрілів Запорізької області на день, все частіше використовуючи БПЛА замість артилерії, що призводить до жертв серед цивільного населення та руйнувань житлових будинків.

Атака на Запорізьку область
Фото ЗОВА

За два роки Росія пошкодила понад 11 тисяч цивільних будинків на підконтрольній території Запорізької області. До кінця року у Запоріжжі відбудують 12 будинків.

Запорізькі аграрії – герої сучасності, які вирощують хліб біля лінії фронту під обстрілами. Якщо поїхати до Оріхова чи Гуляйполя, з обох боків видно поля з урожаєм, який через лічені місяці стане хлібом.

Ще 28 шкіл у Запоріжжі та області розпочнуть навчання у змішаному форматі. Таке рішення прийнято на засіданні Ради оборони. На сьогодні в офлайні працює вже 51 школа. Зараз триває будівництво нових освітніх просторів з укриттями.