Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Ще 28 запорізьких шкіл готові до навчання у змішаному форматі

Ще 28 запорізьких шкіл готові до навчання у змішаному форматі

Ще 28 запорізьких шкіл готові до навчання у змішаному форматі

Ілюстративне фото

Ще 28 шкіл у Запоріжжі та області розпочнуть навчання у змішаному форматі. Таке рішення прийнято на засіданні Ради оборони.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

На сьогодні в офлайні працює вже 51 школа.

Зараз триває будівництво нових освітніх просторів з укриттями.

«Маю надію, що там заняття розпочнуться з початку навчального року. Наша мета – надати дітям можливість навчатись в безпечних умовах. Для цього будуємо цілодобово. Ми не зволікаємо і робимо все, що від нас залежить», – наголосив Іван Федоров.

Нагадаємо, у Запоріжжі та області планується побудувати 10 підземних шкіл. Кожна з них буде розрахована на 500 учнів.

Наразі проводяться тендери на перші 5 шкіл, з них три в обласному центрі і дві в інших громадах області. Кожна з них – на 500 учнів.

Нагадаємо, на позачерговій сесії міської ради ухвалили будівництво підземної школи на базі гімназії №99. Також проводиться реконструкція у двох інших школах.

Що відомо про підземні школи в Запоріжжі?

У Запоріжжі до 1 вересня можуть з’явитися підземні школи. Головне завдання на новий навчальний рік – вивести запорізьких школярів на змішану форму навчання.

Пізніше стало відомо, що будівництво підземних шкіл розпочнеться у травні 2024 року. Вони будуть розташовані у різних районах Запоріжжя. 

Після цього з’явилася інформація, що дизайн для підземних шкіл буде розробляти американська архітектурна компанія Gensler. Ця ж компанія брала участь в будівництві Shanghai Tower. Та в багатьох інших масштабних проєктах забудови по всьому світу.

У травні Іван Федоров розповів, що в Запоріжжі та передмісті буде збудовано 5 підземних шкіл, проєкти яких вже погоджено Міністерством освіти і науки України. Три школи будуть в обласному центрі, ще дві в Запорізькому районі.