Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Підземні школи у Запоріжжі побудують за чотири місяці, – Федоров

Підземні школи у Запоріжжі побудують за чотири місяці, – Федоров

Підземні школи у Запоріжжі побудують за чотири місяці, – Федоров

Фото: Запорізька міська рада

У Запоріжжі планують збудувати щонайменше дві підземні школи у різних районах міста. Будівництво хочуть розпочати у травні цього року й завершити до 1 вересня.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров в ефірі телемарафону.

Підземні школи планують почати будувати з травня. Ці роботи мають закінчити за чотири місяці – до початку нового навчального року у вересні.

“До 1 вересня у різних районах Запоріжжя з’являться дві підземні школи. Сьогодні ми ведемо перемовини з нашими міжнародними партнерами, щоб вони профінансували цей проєкт”, – зазначив він.

Як писав раніше Inform.zp.ua, наразі перехід на офлайн-навчання в прифронтових регіонах і областях, де ведуться безпосередні бойові дії, неможливий через складну безпекову ситуацію, заявляв заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький.