Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » У Запоріжжі з’явиться підземна школа на базі гімназії: що зміниться в навчальних закладах міста

У Запоріжжі з’явиться підземна школа на базі гімназії: що зміниться в навчальних закладах міста

У Запоріжжі з’явиться підземна школа на базі гімназії: що зміниться в навчальних закладах міста

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

У Запоріжжі сьогодні, 20 травня, на позачерговій сесії міської ради ухвалили будівництво підземної школи на базі гімназії №99. Також проводиться реконструкція у двох інших школах.

Про це повідомила секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко.

На базі гімназії №99 запорізька міська влада спільно з литовськими партнерами збудують підземну школу.

“Триває реконструкція школи №53 за фінансування з держбюджету, маємо закінчити до кінця року. Незабаром розпочнуться реноваційні роботи в школі №20 спільно з Мінцифрою. Продовжуємо інтегрувати ініціативу голови ЗОВА Івана Федорова”, – зазначає Регіна Харченко.

Що відомо про підземні школи в Запоріжжі?

У Запоріжжі до 1 вересня можуть з’явитися підземні школи. Головне завдання на новий навчальний рік – вивести запорізьких школярів на змішану форму навчання.

“Освіта розпочнеться. Я хочу, щоб діти здобували освіту. У березні у нас відкриється, сподіваюся, близько 50 шкіл. За місяць зможемо відкрити ще. Завдання одне: 1 вересня всі діти мають вийти в змішану систему освіти. Хто виїхав, продовжить онлайн”, – казав Іван Федоров.

Пізніше стало відомо, що будівництво підземних шкіл розпочнеться у травні 2024 року. Вони будуть розташовані у різних районах Запоріжжя. 

“До 1 вересня у різних районах Запоріжжя з’являться дві підземні школи. Сьогодні ми ведемо перемовини з нашими міжнародними партнерами, щоб вони профінансували цей проєкт”, – зазначив очільник ЗОВА.

Після цього з’явилася інформація, що дизайн для підземних шкіл буде розробляти американська архітектурна компанія Gensler. Ця ж компанія брала участь в будівництві Shanghai Tower. Та в багатьох інших масштабних проєктах забудови по всьому світу.

У травні Іван Федоров розповів, що в Запоріжжі та передмісті буде збудовано 5 підземних шкіл, проєкти яких вже погоджено Міністерством освіти і науки України. Три школи будуть в обласному центрі, ще дві в Запорізькому районі.