Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Дизайн підземних шкіл для Запоріжжя зроблять американці: що відомо

Дизайн підземних шкіл для Запоріжжя зроблять американці: що відомо

Дизайн підземних шкіл для Запоріжжя зроблять американці: що відомо

Фото: Запорізька міська рада

Американська архітектурна компанія Gensler буде брати участь у будівництві підземних шкіл. Зокрема вони розроблять дизайн майбутніх освітніх закладів.

Про це вчора, 7 березня, під час брифінгу повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

“Ми провели роботу з одним з найвідоміших архітектурних бюро світу Gensler, що має штаб-квартиру у Сполучених Штатах Америки, ми попередньо отримали погодження, що для тих шкіл, які ми будемо будувати підземних для наших дітей, вони також будуть допомагати розробляти дизайн, щоб вони були якомога комфортніше для наших дітей”, – каже Федоров.

Ця ж компанія брала участь в будівництві Shanghai Tower. Та багатьох інших масштабних проєктах забудови по всьому світу.

Також очільник ЗОВА додав, якщо союзники України не готові поставляти боєприпаси і озброєння, то вони мають поставляти все те, що необхідно для цивільного життя.


Раніше Inform.zp.ua писав, що у Запоріжжі планують збудувати щонайменше дві підземні школи у різних районах міста. Будівництво хочуть розпочати у травні цього року й завершити до 1 вересня.