Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 820-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

820-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

820-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 820-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

Стало відомо, що повістка не прийде запоріжцям у додаток Резерв+, оскільки правила вручення повісток українцям не змінилися.

За добу окупанти атакували 15 населених пунктів Запорізької області. Від російської артилерії на власному подвір’ї загинув 74-річний чоловік.

На Запорізькому напрямку прикордонникам вдалося знищити 8 російських FPV-дронів. Два з них приземлили без вибуху.

В Запоріжжі на Алеї Героїв встановили 13 призм запорізьким захисникам. У День Героїв України вшанували пам’ять військових, які віддали життя в боротьбі проти російських окупантів.

РФ має наміри перезапустити Запорізьку АЕС. Водночас експерти з ядерної безпеки попереджають, що такі дії можуть призвести до катастрофи.

В центрі Гуляйполя Запорізької області російські обстріли зруйнували пам’ятник Нестору Махну. Це вже 46 культурна пам’ятка регіону, яка постраждала від дій окупантів.