Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Здоров'я » Працівників Запорізького онкоцентру викликали в ТЦК: керівництво каже про тиск влади

Працівників Запорізького онкоцентру викликали в ТЦК: керівництво каже про тиск влади

Працівників Запорізького онкоцентру викликали в ТЦК: керівництво каже про тиск влади

Лікарі та пацієнти Запорізького протипухлинного центру під стінами суду. Фото: Forpost

Сьогодні, 23 травня, всіх чоловіків, які виступали позивачами в судовій справі Запорізького протипухлинного центру проти ЗОВА, викликали в ТЦК. Керівництво онкоцентру каже про тиск міської влади.

Про це Запорізький регіональний протипухлинний центр пише в соціальних мережах.

В повідомленні йдеться про те, що всіх чоловіків, які були позивачами в суді проти ЗОВА, викликали ТЦК. Включно з директором Запорізького протипухлинного центру.

“Фахівців, які зараз працюють в Запорізькому протипухлинному центрі намагаються вдавити психологічно і вмикають важку артилерію – всіх чоловіків, які виступили позивачами позову, включаючи директора ЗРПЦ про незаконні підстави розпорядження, сьогодні викликали в ТЦК”, – пишуть працівники онкоцентру.

До ТЦК викликали 2 онкогінекологів, 2 онкохіміотерапевтів, 2 анестезіологів, 1 онкомамолога. В повідомлені пишуть, що чоловіки готові захищати батьківщину, проте постає питання, хто буде лікувати онкохворих пацієнтів.


Раніше ми писали, що Запорізький протипухлинний центр незадоволений рішенням Запорізької ОВА про об’єднання з обласною клінічною лікарнею. Керівництво медзакладу вже зверталося до суду, тепер адресувало петицію до Президента України.

Що сталося між Запорізьким онкологічним центром та ЗОВА

Про об’єднання лікарень розповіли в ЗОВА ще 2 травня. Тоді писали що серед 40 медичних закладів Запоріжжя вже реорганізували 15 та деякі планують об’єднати.

“Нині їх близько 40 – деякі з них об’єднають. Всі необхідні документи вже підготовлені. Мета реформ – підвищення якості медичних послуг для населення та зменшення витрат з обласного бюджету”, – писала пресслужба ЗОВА.

Згодом стало відомо, що під об’єднання потраплять Запорізька обласна клінічна лікарня, Запорізький протипухлинний центр та кардіологічний центр. Також планують створити Центр матері та дитини на базі обласної дитячої лікарні, перинатального центру та центру репродукції.

Проте Запорізький протипухлинний центр виступив проти такого рішення ЗОВА та звернувся до суду. Проте суд відмовив онкологічному центру за відсутністю достатніх обґрунтувань.

“В даному випадку позивачем не надано жодного доказу в обґрунтування наявності обставин, які б свідчили про існування очевидної небезпеки для прав позивача. Твердження позивача ґрунтуються наразі на припущеннях, ймовірності виникнення негативних наслідків. Отже, позивачем не доведено необхідність вжиття заходів забезпечення позову”, – йдеться в ухвалі Запорізького окружного адміністративного суду.

Медичному закладу дали три дні, щоб або приєднатися до обласної лікарні, або звільнити фахівців. Запорізький онкологічний центр залишився незадоволеним таким рішенням та в соціальних мережах інформує, що буде боротися далі.