Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Погода у Запоріжжі 21 травня: чи будуть дощі

Погода у Запоріжжі 21 травня: чи будуть дощі

Погода у Запоріжжі 21 травня: чи будуть дощі

Фото Inform.zp.ua

Травень у Запоріжжі видався доволі прохолодним – були дощі, нічні заморозки, вітер та гроза. Однак, за прогнозом синоптиків, кожного дня ставатиме тепліше. Яка погода очікує на запоріжців?

Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

21 травня мінлива хмарність збережеться, одна буде тепліше. Температура вночі – від 12 градусів тепла, а вдень аж до 27 градусів вище нуля. Вночі вітру майже не буде, а от вдень також невеликий вітерець до 8 м/с.

Така сама погода очікується й у середу, 22 травня. Від +12 до +27 на термометрі, невеликий вітерець вдень – до 8 м/с та мінлива хмарність.

Нагадаємо, що деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.