Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Волонтери показали, як будують укріплення на Запоріжжі (ФОТО)

Волонтери показали, як будують укріплення на Запоріжжі (ФОТО)

Волонтери показали, як будують укріплення на Запоріжжі (ФОТО)

Фото: Запорізький Будбатальйон Добробат

В Запорізькій області продовжують будувати сучасні фортифікаційні укріплення. Над зведенням працюють три команди добробатівців.

Про це повідомляє Запорізький Будбатальйон Добробат.

До зведення фортифікаційних споруд задіяні три команди добробатівців по 5, 9 та 12 людей в кожній.

“Захисні споруди у Запорізькій області будують максимально швидкими темпами, щоб убезпечити південь України від ймовірного наступу ворога”, – зазначають добробатівці.

У Запорізькій області також відновлюють систему укриттів, для чого залучають допомогу міжнародних партнерів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 23 квітня, Уряд виділив додаткові 8 млрд гривень на будівництво фортифікаційних споруд в регіонах. Загалом від початку 2024 року на оборонні споруди спрямували 38 млрд гривень.

Нагадаємо, що у прифронтовій Запорізькій області тривають роботи з будівництва фортифікаційних споруд і збільшення кількості мобільних вогневих груп. В цьому допомагають два регіони України.

“Одна основна задача цього будівництва — щоб наші військові відчували себе трохи спокійніше, що в будь-якому випадку все буде готове до різноманітних подій. Але це точно не означає, що хтось збирається відступати”, – зазначив Федоров.

За його словами, будівництво ведеться зранку і продовжується пізно ввечері. Деякі роботи проводяться навіть вночі.