Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запоріжці провели в останню путь загиблого воїна

Запоріжці провели в останню путь загиблого воїна

Запоріжці провели в останню путь загиблого воїна

Загинув Володимир Василевський

На Донецькому напрямку загинув мешканець селища міського типу Балабине Запорізької області. Володимиру Василевському було 48 років.

Про це повідомляють у Кушугумській громаді.

Восени 2023 року Володимир став на захист держави. Чоловік виконував бойові завдання на Донецькому напрямку.

7 травня, боронячи Україну від російських загарбників, Володимир Василевський отримав поранення не сумісні з життям.

У п’ятницю, 17 травня, в Балабине полеглого воїна провели в останню путь. Під час прощання, в знак поваги до полеглого захисника, люди встали на одне коліно.

Володимир Василевський
Володимир Василевський

Володимира Василевського поховали на Балабинському кладовищі. 

Нагадаємо, російські сили нещодавно просунулися в межах Роботине на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі. Геолокаційні кадри показують, що російські війська нещодавно просунулися до північі Роботиного.

Нагадаємо,на Запорізькому напрямку в селищі Роботине тривають важкі бої. Проте на думку аналітиків, говорити про захоплення населеного пункту ще зарано.

Яка ситуація на Запорізькому напрямку:

На Запорізькому напрямку окупанти приховали в лісосмузі склад боєприпасів. Його виявили бійці Нацгвардії України та знищили безпілотником.

На Запорізькому напрямку бійці Нацгвардії знищили російську зенітну гармату С-60. Окупанти намагалися заховати техніку, проте українські безпілотники влучили в ціль.

На Запорізькому напрямку ситуація незмінна, а Роботине під контролем України. Українські військові взяли в полон окупанта, який розповів навіщо росіяни запустили фейк про Роботине.