Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » ISW: Російські військові просунулися біля Гуляйполя та Роботине Запорізької області

ISW: Російські військові просунулися біля Гуляйполя та Роботине Запорізької області

ISW: Російські військові просунулися біля Гуляйполя та Роботине Запорізької області

Ситуація на фронті у Запорізькій області

Російські війська нещодавно просунулися на південний схід від Гуляйполя та Роботине Запорізької області.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни ISW.

Російські сили нещодавно просунулися в межах Роботине на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі. Геолокаційні кадри показують, що російські війська нещодавно просунулися до північі Роботиного.

Позиційні бої також тривали на північний захід від Вербового (на схід від Роботиного) та поблизу Малої Токмачки (на північний схід від Роботиного).

Повідомляється, що на Запорізькому напрямку діють підрозділи російського 70-го мотострілецького полку (42-а мотострілецька дивізія 58-ї загальновійськової армії (ОГА) Південного військового округу (ПВО), а також підрозділи російського 56-го повітряно-десантного (ВДВ) полку (7-й дивізія ВДВ) діють поблизу Вербового.

Нагадаємо,на Запорізькому напрямку в селищі Роботине тривають важкі бої. Проте на думку аналітиків, говорити про захоплення населеного пункту ще зарано.

Яка ситуація на Запорізькому напрямку:

На Запорізькому напрямку окупанти приховали в лісосмузі склад боєприпасів. Його виявили бійці Нацгвардії України та знищили безпілотником.

На Запорізькому напрямку бійці Нацгвардії знищили російську зенітну гармату С-60. Окупанти намагалися заховати техніку, проте українські безпілотники влучили в ціль.

На Запорізькому напрямку ситуація незмінна, а Роботине під контролем України. Українські військові взяли в полон окупанта, який розповів навіщо росіяни запустили фейк про Роботине.