Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 814-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

814-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

814-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ. Фото: Генштаб

Як минув 814-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

На Запорізькому напрямку в селищі Роботине тривають важкі бої. Проте на думку аналітиків, говорити про захоплення населеного пункту ще зарано.

На Запорізькому напрямку окупанти приховали в лісосмузі склад боєприпасів. Його виявили бійці Нацгвардії України та знищили безпілотником.

Завтра, 18 травня, починає діяти новий Закон про мобілізацію. Так протягом 60 днів, до 16 липня, військовозобов’язані запоріжці мають оновити свої дані. Це можна зробити в ТЦК або через застосунок “Резерв+”.

На Запорізькому напрямку бійці Нацгвардії знищили російську зенітну гармату С-60. Окупанти намагалися заховати техніку, проте українські безпілотники влучили в ціль.

На Запорізькому напрямку ситуація незмінна, а Роботине під контролем України. Українські військові взяли в полон окупанта, який розповів навіщо росіяни запустили фейк про Роботине.