Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі наднормова концентрація забруднюючих речовин у повітрі

У Запоріжжі наднормова концентрація забруднюючих речовин у повітрі

У Запоріжжі наднормова концентрація забруднюючих речовин у повітрі

Забруднене повітря у Запоріжжі

Минулого тижня у місті Запоріжжя реєстрували перевищення допустимої середньодобової концентрації пилу, фенолу, формальдегіду, а також оксиду і діоксиду азоту.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр з гідрометеорології. 

Обласний гідрометеорологічний центр оприлюднив дані досліджень лабораторії спостережень за забрудненням природного середовища з 6 по 11 травня.

Перевищення допустимої середньодобової концентрації забруднюючих речовин у атмосферному повітрі виявили за показниками: пил (1,1-1,6 ГДК  с.д.), діоксид азоту (1,5-2,0 ГДК  с.д.),  оксид азоту (1,1-1,3 ГДК  с.д.), фенол (1,6-2,4 ГДК с.д.), формальдегід (1,6-2,6 ГДК с.д.). 

Нагадаємо, деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.