Сьогодні, 12 травня, в Україні відзначають День Матері. З цієї нагоди в Запоріжжі відкрилась тематична виставка фотоклубу.
Про це повідомляє фотоклуб “Запоріжжя”.
У Запоріжжі фотоклуб представив нову виставку приурочену до Дня Матері. Експозиція показує близько півсотні робіт 20-ти запорізьких фотографів. Фотовиставка покликана показати красу материнства.
![У Запорізькому фотоклубі відкрилась виставка до Дня Матері](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/441208357_2484976315029882_4531419504187774953_n-768x1024.jpg)
![У Запорізькому фотоклубі відкрилась виставка до Дня Матері](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/441393245_2484976305029883_6667633556230767839_n-768x1024.jpg)
![У Запорізькому фотоклубі відкрилась виставка до Дня Матері](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/441204479_2484976408363206_5514914589029690924_n-686x1024.jpg)
“Тішить, що до Дня матері показали материнство, красу жінки у всіх проявах – від народження дитини до побутових сцен. Показані всілякі нюанси жанру. Багато цікавих робіт”, – розповів для zprz.city голова Запорізької обласної організації Національної Спілки фотохудожників України Олег Бурбовський.
Олег Бурбовський показав своє відоме фото “Статуетка”, у золотих кольорах, на якому зображена жінка, що очікує дитину.
![У Запорізькому фотоклубі відкрилась виставка до Дня Матері](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-12_11-41-41.jpg)
Подивитися світлини запрошують всіх запоріжців. Вхід на виставку безоплатний.
Адреса: пр. Соборний, 159, зупинка “Вулиця Миру”.
Час: працює з 10.00 до 17.00, вихідні – субота, неділя, понеділок.
Як ми писали раніше, у Запоріжжі відкрили нову фотовиставку, приурочену до 60-річчя міського фотоклубу. Світлини транслюють історію міста та отримали багато міжнародних нагород.
У Запоріжжі 10 травня пізно ввечері можна було побачити червоне сяйво на небі. Це було північне сяйво, яке бачили також в США, Канаді, Англії, Румунії, Молдові та багатьох інших країнах Європи.
У Запоріжжі на проспекті Соборному, 151 відкрилась нова виставка. Там представлені політичні плакати художника Марселя Онисько. Роботи можна буде подивитися протягом місяця на проспекті Соборному, 151 та проспекті Маяковского.