Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькому напрямку окупанти просунулися та захопили позиції, – ISW (КАРТА)

На Запорізькому напрямку окупанти просунулися та захопили позиції, – ISW (КАРТА)

На Запорізькому напрямку окупанти просунулися та захопили позиції, – ISW (КАРТА)

Фото: Генштаб ЗСУ

Нещодавно окупанти просунулися на заході Запорізької області. Також російські джерела пишуть про захоплення нових позицій біля Вербового.

Про це йдеться у звіті Американського інституту вивчення війни (ISW).

На фоні позиційних боїв окупанти незначно просунулися на заході Запорізької області. Просування біля Новопокровки підтверджують геолокаційні кадри. Також російські джерела пишуть про захоплення нових позицій на Запорізькому напрямку.

На Запорізькому напрямку окупанти просунулися
Карта: ISW
На Запорізькому напрямку окупанти просунулися
Карта: ISW

“Російський мілблогер стверджував, що невизначені російські повітряно-десантні сили (ВДВ) також захопили дві невизначені позиції на північний захід від Вербового”, – пишуть американські аналітики.

Також ISW стверджує, що окупанти продовжують штурм Роботиного.


Нагадаємо, що на заході Запорізької області тривали позиційні бої поблизу Роботино і Вербового, але підтверджених змін на лінії фронту в цьому районі зафіксовано не було.

Яка ситуація на Запорізькому напрямку?

Після звільнення Роботиного, селище залишається місцем зіткнення та перебуває під постійними обстрілами. Від населеного пункту залишились лише руїни.

На Запорізькому напрямку окупаційні війська намагалися зайти в сіру зону. Українські військові нанесли удар безпілотником, чим знищили російську штурмову групу.

На фронті фіксується просування російських окупантів у районі адмінкордону Донецької та Запорізької областей. Також тривають позиційні бої. Окупанти говорять про захоплення населеного пункту.

Російські війська підтвердили наступ у західній частині Запорізької області на тлі триваючих позиційних боїв. Геолокаційні кадри показують, що російські війська просунулися на південь від Роботиного.

Російські джерела говорять про наступ в Роботиному та про просування в населеному пункті Запоріжжя. Натомість аналітики не підтверджують повну окупацію Роботиного.

В західній частині Запорізької області тривали позиційні бої поблизу Роботино і Вербового. Російські джерела стверджують про просування їхніх військ.