Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькому напрямку росіяни намаглися закріпитися та зазнали втрат (ВІДЕО)

На Запорізькому напрямку росіяни намаглися закріпитися та зазнали втрат (ВІДЕО)

На Запорізькому напрямку росіяни намаглися закріпитися та зазнали втрат (ВІДЕО)

ЗСУ

На Запорізькому напрямку українські бійці зупинили спробу окупантів закріпитися у лісосмузі. По окупантах завдали ударів з артилерії та безпілотників.

Про це повідомляю в Центрі спеціального призначення НГУ “Омега”.

В лісосмузі на Запорізькому напрямку штурмові групи окупантів намагалися закріпитися. Бійці Нацгвардії зупинили спробу та завдали ударів з артилерії та безпілотників.

“Спроба росіян закріпитись виявилась не вдалою, на протязі світлого часу доби спецпризначенці знищували ворожих штурмовиків вогневим ураженням з артилерії та FPV дронів, вночі вцілілих загарбників виявляли та знищували за допомогою тепловізійних камер та скидів”, – йдеться в повідомлені.

Відео: Центр спеціального призначення НГУ “Омега”

Нагадаємо, що на заході Запорізької області тривали позиційні бої поблизу Роботино і Вербового, але підтверджених змін на лінії фронту в цьому районі зафіксовано не було.

Яка ситуація на Запорізькому напрямку?

Після звільнення Роботиного, селище залишається місцем зіткнення та перебуває під постійними обстрілами. Від населеного пункту залишились лише руїни.

На Запорізькому напрямку окупаційні війська намагалися зайти в сіру зону. Українські військові нанесли удар безпілотником, чим знищили російську штурмову групу.

На фронті фіксується просування російських окупантів у районі адмінкордону Донецької та Запорізької областей. Також тривають позиційні бої. Окупанти говорять про захоплення населеного пункту.

Російські війська підтвердили наступ у західній частині Запорізької області на тлі триваючих позиційних боїв. Геолокаційні кадри показують, що російські війська просунулися на південь від Роботиного.

Російські джерела говорять про наступ в Роботиному та про просування в населеному пункті Запоріжжя. Натомість аналітики не підтверджують повну окупацію Роботиного.

В західній частині Запорізької області тривали позиційні бої поблизу Роботино і Вербового. Російські джерела стверджують про просування їхніх військ.