Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Землю накрила триденна магнітна буря – як вберегтися запоріжцям

Землю накрила триденна магнітна буря – як вберегтися запоріжцям

Землю накрила триденна магнітна буря – як вберегтися запоріжцям

Ілюстративне фото

Сьогодні, 10 травня, Землю накрила потужна магнітна буря, яка триватиме три дні. Є деякі поради, які допоможуть вберегтися запоріжцям.

Про це повідомляють на сайті “Метеоагент”.

Під впливом магнітних бур на Землі можуть спостерігатися сильні геомагнітні шторми, які можуть викликати різноманітні аномалії у роботі електричних систем, супутників, а також спричиняти красиві явища, такі як північне та південне сяйво.

Хоча деякі люди можуть відчувати вплив магнітних бур, більшість науковців стверджують, що більшість цих впливів є невеликими та не становлять значної загрози для здоров’я.

Якщо ви відчуваєте негативні симптоми, можна спробувати полегшити свій стан.

Поради:

  • намагайтеся скасувати справи, які вимагають підвищеної уваги, витрат сил і енергії.
  • за можливості, перенесіть важливі зустрічі або ж візьміть вихідний, якщо відчуваєте себе погано.
  • намагайтеся їсти більше овочів, зробіть раціон легшим, пийте більше води (якщо тиск підвищується, то споживання води зменшуйте), відмовтеся від жирного, гострого, кави та алкоголю.
  • додайте в раціон продукти з підвищеним вмістом калію, вони допоможуть роботі серця – це горіхи, сухофрукти, банани, риба, сир тощо.

Позбутися метеочутливості, на жаль, неможливо. Проте можна знизити її прояви. Медики радять щодня перебувати на свіжому повітрі не менше 30 хвилин, регулярно займатися спортом та загартовувати організм, більше відпочивати.

Магнітні бурі – це тимчасові коливання магнітного поля Землі, спричинені викидами сонячної енергії.

Люди, які залежні від погоди, можуть відчувати головний біль, втому, дратівливість, проблеми зі сном, біль у м’язах і суглобах, погіршення настрою, загострення хронічних захворювань.

Нагадаємо, деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.