Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Оформлення інвалідності: які зміни чекають на запоріжців

Оформлення інвалідності: які зміни чекають на запоріжців

Оформлення інвалідності: які зміни чекають на запоріжців

Медицина

Уряд вніс зміни до Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності. Як по-новому отримати інвалідність для запоріжців.

Про зміни можна дізнатися з постанови Уряду.

Наразі визначено перелік документів, які повинна надати особа, що звертається для встановлення інвалідності. Зокрема, серед таких документів тепер має бути військовий квиток чи інший військово-обліковий документ для чоловіків віком від 18 до 60 років.

Відтак, якщо раніше особи з серйозними проблемами зі здоров’ям і без належного військово-облікового документа могли спочатку оформити інвалідність, а вже потім звертатись до ТЦК для отримання військово-облікового документа та оформлення відстрочки, то тепер візит до ТЦК їм не оминути. Підстав для відстрочки вони не матимуть, доки немає висновку МСЕК, тому можлива мобілізація (якщо ВЛК визнає придатним) з подальшим звільненням після встановлення інвалідності.

Також визначено перелік документів, які додатково мають подавати військовослужбовці. При цьому ступінь втрати працездатності військовослужбовця або військовозобов’язаного встановлюється комісією після закінчення його лікування.

Нагадаємо, російські війська підтвердили наступ у західній частині Запорізької області на тлі триваючих позиційних боїв. Геолокаційні кадри показують, що російські війська просунулися на південь від Роботиного.

Українські та російські джерела заявляли, що в Роботиному тривали позиційні зіткнення. Російський мілблогер стверджував, що частина Роботино є спірною «сірою зоною».

Нагадаємо, що тиждень після Великодня в народі має назву Світла седмиця. Кожен день має свої вірування та прикмети. Inform.zp.ua розповідає, що запоріжцям не можна роботи протягом цих 7 днів.

На поминальні дні у Запоріжжі з 6-го по 14 травня збільшать кількість рейсів за маршрутами на кладовища.

Цьогоріч 5 травня православні запоріжці відзначали свято Великодня. Українці вже втретє відзначають християнське свято в умовах повномасштабної війни. Містян і гостей обласного центру просять, за можливості, не йти до церкви та уникати великого скупчення людей.